Przyjęcia weselne

Wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Restauracja Okrąglak zorganizuje wesele o jakim marzy każda Młoda Para. Dysponujemy gotowymi zestawami menu. Na życzenie klientów realizujemy indywidualne propozycje. Parze Młodej w pakiecie oferujemy komfortowo wyposażony pokój małżeński. Dodatkowo oferujemy duże rabaty na ceny pokoi dla gości weselnych oraz inne atrakcje. Nasz kilkuletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę, wspaniałą zabawę oraz niezapomniane przeżycia. Gwarantujemy dobry kontakt, elastyczność poprzez dowolność aranżacji i ustawienia stołów. Nasz doświadczony personel służy radą oraz pomocą całościowej organizacji imprezy. 

Udane Małżeństwo zależy od dwóch rzeczy: ''Od znalezienia właściwej osoby i od bycia właściwą osobą." H. Jackson Brown. Przyjęcie weselne jest bez wątpienia niezapomnianym i jednym z najpiękniejszych dni w życiu, dlatego naszym celem jest abyście Państwo w tym dniu czuli się wyjątkowo. Zagwarantujemy perfekcyjną organizację wydarzenia dbając o wszystkie szczegóły. Dostosujemy się do Waszego stylu i osobowości, dbając o jej harmonię i detale. Jesteśmy dla Państwa. Nasze doświadczenie w przygotowaniu przyjęcia weselnego przekłada się na zadowolenie Gości. Staramy się żeby każde przyjęcie weselne było niezapomnianym dniem w życiu Młodej Pary jak i Gości weselnych. Posiadamy dwa menu.

 Pierwsze 150 zł/os oraz 195 zł/os - jednodniowe oraz 230 zł/os oraz 295 zł/os - dwudniowe.

Drugie menu 165 zł/os oraz 210zł/os (wersja rozszerzona).

 Oferujemy również All inclusive (wszystko w cenie ) na wesela (przyjęcie jednodniowe) 240,00 zł/os, przyjęcie dwudniowe 360 zł/os.: fontanna czekoladowa, stół wiejski, pokrowce, napoje zimne oraz gorące, alkoholowe bez limitu (wódka, wino, piwo oraz szampan). Obsługa barmańska. Oferta obowiązuje tylko przy minimum 70 os. Para Młoda, która zdecyduje się na organizację przyjęcia weselnego w Restauracji Okrąglak otrzyma od hotelu bezpłatnie:

  • Tradycyjne powitanie Pary Młodej chlebem i solą.
  • Powitanie Gości lampką szampana
  • Pokój dla Nowożeńców
  • Zakwaterowanie dla Gości weselnych w cenach specjalnych
  • Miejsca parkingowe dla Gości weselnych
  • Dekorację stołów oraz dodatkowe atrakcje.....

Okrąglak Residence Sosnowiec - komfortowe noclegi.

ul. Narutowicza 59  Sosnowiec 

  Zapewniamy również profesjonalną obsługę komunii, chrzcin, urodzin, styp, jubileuszy, rocznic oraz innych.